ČESKOSLOVENSKÁ PVO 1950-1992
Protivzdušná obrana státu v Československu

O CSPVO.cz

Vítejte na stránkách Klubu Protivzdušné Obrany v Československu! Jsme komunita nadšenců a odborníků zaujatých historií a technologiemi protivzdušné obrany, které hrály význačnou roli v dějinách Československa. Naše vášeň spočívá v poznávání a sdílení bohatého odkazu, který tyto technologie a složky ozbrojených sil zanechaly.

Cíl našeho klubu je vytvořit prostředí, kde se mohou lidé se stejným zájmem setkávat, diskutovat a sdílet své znalosti. Rozumíme, že Protivzdušná Obrana Státu (PVOS) a Protivzdušná Obrana Pozemních Vojsk (PVO PV) jsou klíčovými aspekty naší historie, a proto se jim věnujeme důkladně a odborně.

Naše komunita zahrnuje lidi s různými úrovněmi odbornosti a zkušeností. Můžete být historik, voják, technik či prostě nadšenec, který si přeje prohloubit své znalosti v této fascinující oblasti. Zajímáme se nejen o strategické plánování, ale i o konkrétní technické aspekty, jako jsou protiletadlové systémy, radary a raketová technologie.

Těšíme se na společné setkávání, diskuse a sdílení příběhů s vámi. Pokud sdílíte naši vášeň a máte zájem o studium protivzdušné obrany v Československu, připojte se k nám. Jsme otevření novým členům a společně můžeme prozkoumávat fascinující minulost a technologie, které nám zanechaly.

Copyright © 2023 CSPVO.cz
Web vytvořilo studio WebNow.czOlympusClub.cz
Vznik, chronologie výstavby, organizace a struktura, dislokace útvarů a jednotek PVOS a PVO PV v Československu.